Ubytovňa Trenčín UVM

Ponúkame ubytovanie pre turistov, obchodných cestujúcich, robotníkov a študentov. Ubytovňa sa nachádza priemyselnej zóne mesta Trenčín. Ubytovanie ponúka v 1/2/3/4/5-ložkových izbách v rôznych štandardoch. Štandard ubytovania využijú bežní klienti ako aj turisti, robotníci a študenti.

Ubytovňa Trenčín UVM disponuje 1x päťlôžková izba, 2x štvorlôžková izba, 3x trojlôžková izba, 1x dvojlôžková izba, 1x jednolôžková izba. Maximálna kapacita je 29 lôžok. Budova ubytovne je situovaná pri hlavnej ceste.

Ubytovanie je riešené samostatnými izbami. Na každej izbe sa nachádza skriňa, stôl, stoličky, postele, TV a Wi-Fi prístup na internet. Dve štvorlôžkové izby majú vlastné sociálne zariadenie a TV na izbe. V ubytovni sa nachádza plne vybavená kuchyňa: elektrická kanvica, chladnička, mikrovlnná rúra, sporák, stôl, stoličky. Kuchyňu určite využijú najmä dlhodobo ubytovaní hostia na prípravu a ohrev vlastného jedla. Na chodbe sa nachádzajú spoločné sociálne zariadenia WC a sprchy, ktoré sú ale riešené samostatne 5x miestnost so sprchovým kútom, umývadlom a wc. V ubytovni je spoločenská miestnosť, ktorú možu využiť klienti na posedenie a pozeranie TV, ale aj ako fajčiarsku miestnosť.

Ubytovňa Trenčín UVM – je vhodné cenovo dostupné riešenie na krátkodobý alebo dlhodobý pobyt v Trenčíne.

Stravovanie: v blízkosti ubytovne sa nachádzajú reštaurácie, ktoré ponúkajú aj obedové menu už od 3,30 EUR.

Potraviny: sú vzdialené asi 700 m od ubytovne.

Parkovanie: pri ubytovni zdarma, pre ubytovaných hostí.

Trenčín je jedno z najstarších slovenských miest s 55 832 obyvateľmi ležiace na rieke Váh. Nachádza sa na západnom Slovensku blízko hraníc s Českom. Mesto je vzdialené približne 120 km severovýchodne od hlavného mesta Slovenska – Bratislavy.

Cenník

1-7 nocí 13,20 EUR os/noc   7-14 nocí 9,60 EUR os/noc   nad 14 nocí 7,20 EUR os/noc

V cene je už započítaná daň mestu za ubytovanie výške 0,50 €/os/noc.
Všetky ceny sú uvádzané s 20% DPH.

Rezervácia

Doprava a spoje MHD:

Autobus, Osobné auto

GPS súradnice:

GPS: 48.893187, 18.017586

Foto ubytovanie:

Verzia pre tlač Verzia pre tlač

Comments are closed.