Ubytovňa Devínska Nová Ves MB

Ponúkame ubytovanie pre turistov, obchodných cestujúcich, robotníkov a študentov. Ubytovňa sa nachádza v tichom prostredí – Devínska Nová Ves. V jej blízkosti v Devínskej Novej Vsi sa nachádza automobilka Volkswagen. Ubytovanie ponúka v 3/4/5/6/7-ložkových bytoch v rôznych štandardoch. Štandard ubytovania využijú nároční klienti ako aj turisti, robotníci a študenti. Ubytovňa Devínska Nová Ves MB disponuje 3x sedemlôžkový byt, 3x šesťlôžkový byt, 6x päťlôžkový byt a 3x trojlôžkový byt. Maximálna kapacita je 78 lôžok. Budova ubytovne je zateplená a všetky izby majú plastové okná.

Ubytovanie je riešené ako samostatné bežné byty. Niektoré byty sú riešené bunkovým systémom. Jedna bunka/byt sa skladá z dvoch ubytovacích izieb. Každá bunka/byt má vlastné sociálne zariadenie, plnohodnotnú kuchyňu s chladničkou a sporákom, v ktorej umožňujeme hosťovi prípravu a ohrev vlastného jedla, čo ocenia najmä dlhodobo ubytovaní hostia.

Ubytovňa Devínska Nová Ves MB
– ponúka aj upratovací servis čo znamená, že každý pracovný deň je upratná hosťová izba a vynesené odpadky-smeti.

Nákupné centrum a potraviny: TESCO a LIDL je vzialený asi 4 min autom od ubytovne.

Parkovanie: pred ubytovňou zdarma.

Doprava: Zástavka MHD je vzdialená približne 400 m, z ktorej je dobrá dostupnosť aj do DNV-Volkswágen.

Devínska Nová Ves sa nachádza 15 km severozápadne od centra Bratislavy. Devínska Nová Ves je významným železničným uzlom, pretože je to jeden z dvoch železničných hraničných priechodov do Rakúska. Cez Devínsku Novú Ves prechádza železničná trať Bratislava – Kúty, slovenská časť trate Bratislava – Brno – Praha.

Cenník

1-5 noci 10,80 EUR os/noc   6-15 nocí 9 EUR os/noc   16-30 nocí 7,20 EUR os/noc

nad 31 nocí 6,30 EUR os/noc

V cene je zahrnutá daň za ubytovanie mestu vo výške 3 €/os/noc. Všetky ceny sú uvádzané s 20% DPH.

Rezervácia

Doprava a spoje MHD:

Autobus č.20, 21, 28, Osobné auto

GPS súradnice:

GPS: 48.—–, 17.—–

Foto ubytovanie:

Verzia pre tlač Verzia pre tlač

Comments are closed.