Ubytovňa Nitra UVM

Ponúkame ubytovanie pre študentov, turistov, robotníkov a obchodných cestujúcich. Ubytovňa sa nachádza v Nitre a je vhodná pre dlhodobé ubytovanie. Celková kapacita je 245 lôžok. Možnosť ubytovania je na 2/3/5 – lôžkových izbách, čo využijú jednotlivci ale aj vačšie skupiny ako sú firmy, ale aj študenti.

Ubytovanie je riešené tzv. bunkovým systémom. Jedna bunka sa skladá z dvoch ubytovacích izieb. Každá bunka má vlastné sociálne zariadenie a chladničku a súčasťou je aj balkón. Na poschodí je kuchyňa, v ktorej umožňujeme hosťovi prípravu a ohrev vlastného jedla, čo ocenia najmä dlhodobo ubytovaní hostia.

Ubytovňa Nitra UVM – ponúka aj upratovací servis čo znamená, že každý pracovný deň je upratná hosťová izba a vynesené odpadky-smeti. Pre ubytovaných klientov je zriadená moderná práčovňa, kde si klient môže prať bielizeň za nízky poplatok.

Zastávka MHD je vzdialená 100 m od ubytovne. Výborná poloha ubytovne ju predurčuje k využitiu na dlhodobejšie ubytovanie, osobitne pre študentov,  turistov, robotníkov z priemyselných parkov v Nitrianskom kraji a blízkom okolí.

K dispozícií je non-stop recepcia.

Pripojenie na internet je zabezpečené wifi pripojením na ubytovni.

Stravovanie: V blízkosti sa nachádza reštaurácia ktorá ponúka teplú a studenú stravu. Na výber mate aj rôzne šaláty ale aj obedové menu už od 3,90 EUR.

Potraviny: V blízkosti ubytovne sa nachádzajú Lidl, Billa, Kaufland.

Parkovanie: Pred ubytovňou zdarma.

Nitra je mestom mimoriadneho historického významu. V Nitre sídlia 2 divadlá, a to Divadlo Andreja Bagara (DAB) a Staré divadlo Karola Spišáka (pôvodné bábkové divadlo). Počiatky divadelného umenia v Nitre sa datujú od roku 1883, kedy bolo postavené prvé nitrianske divadlo.

Cenník

1-2noci 14,30 EUR os/noc  od 3-6 nocí 8,80 EUR os/noc  od 7 nocí 6,71 EUR os/noc
(2/3 posteľové izby) štandard

nad 5 nocí 20 EUR dvojlôžková izba/noc premium
nad 5 nocí 30 EUR trojlôžková izba/noc premium

K cenám sa pripočítava daň za ubytovanie vo výške 0,50 €/os/noc. Všetky ceny sú uvádzané s 20% DPH.

Rezervácia

Doprava a spoje MHD:

Autobus č.32, 24, 10, 9, 6, Osobné auto

GPS súradnice:

GPS: 48.301413, 18.059734

Foto ubytovanie:

Verzia pre tlač Verzia pre tlač

Comments are closed.