Penzión PH Košice

Ponúkame ubytovanie pre turistov, športovcov, rodiny, obchodných cestujúcich a študentov. Penzión sa nachádza v tichom prostredí v športovom rekreačnom stredisku – Kavečany – mestská časť Košice. Ubytovanie ponúka v 1/2/3/4-ložkových izbách. Štandard ubytovania využijú nároční klienti ako aj turisti, manželské páry a študenti. Penzión PH Košice disponuje 11x dvojlôžková izba s možnosťou prístelok. Maximálna kapacita penziónu je 39 lôžok. Budova penziónu je zateplená a všetky izby majú plastové okná.

Ubytovanie je riešené v samostatných izbách s vlastnou kúpeľňou a wc. Každá izba má televízor s príjmom 50 kanálov, Wifi internet. V penzióne sa nachádza kuchyňa, ktorá je kompletne zariadená: chladnička, mikrovlnná rúra, varná doska, kuchynské riady a pod..

Penzión PH Košice
– je v lete využitý pre klientov, ktorý radi chodia na prechádzky do prírody a na turistiku. Večer možu klienti využiť altánok s otvoreným ohniskom. V zime je penzión navštevovaný pre využtie ako lyžiarske stredisko, kde majú klienti vhodné podmienky na lyžovanie.

Ubytovanie v Penzióne je vhodné riešenie pre rodiny, partie, firmy.

Stravovanie: V budove penziónu sa nachádza reštaurácia, ktorá ponúka teplú a studenú stravu. Na výber máte aj rôzne šaláty ale aj obedové menu už od 3,50 EUR.

Potraviny: sú vzdialené asi 200 m od penziónu.

Nákupné centrum: OC Galéria Shopping Košice: je vzdialená 15 min autom.

Parkovanie: pre osobné autá zdarma.

Košice sú mestom s bohatou športovou tradíciou, ktorá sa výrazným spôsobom podieľa na šírení dobrého mena mesta. Košický hokej je desiatky rokov pojmom na domácej i medzinárodnej scéne.

Cenník

jednolôžová izba
1-3 noci 25 EUR   4-7 nocí 20 EUR   nad 7 nocí 17 EUR

dvojlôžová izba
1-3 noci 38 EUR   4-7 nocí 30 EUR   nad 7 nocí 25 EUR

trojlôžová izba
1-3 noci 35 EUR   4-7 nocí 30 EUR   nad 7 nocí 27 EUR

štvorlôžová izba
1-3 noci 48 EUR   4-7 nocí 40 EUR   nad 7 nocí 35 EUR

V cene ubytovania nie je zahrnutý miestny poplatok za ubytovanie vo výške 1 EUR. Všetky ceny sú uvádzané s 20% DPH.

Rezervácia

Doprava a spoje MHD:

Autobus č.29, Osobné auto

GPS súradnice:

GPS: 48.780028, 21.201647

Foto ubytovanie:

Verzia pre tlač Verzia pre tlač

Comments are closed.