Hotel impiq *** Trnava

Ponúkame kvalitné ubytovanie pre turistov, obchodných cestujúcich a firmy. Moderný hotel impiq *** sa nachádza v Trnave a je vhodný na krátkodobé ubytovanie, konferencie a školenia. Celková kapacita hotela je 70 lôžok. Možnosť ubytovania je v 1-lôžkových / 2 – lôžkových izbách a apartmánoch v rôznych štandardoch. Štandard izeb je rozdelený: 30x štandardná izba Business, 4x izba Superior a 1x Suite.

Hotel impiq *** ponúka kvalitné a moderne zariadené izby. Pre svojich klientov ponúka vyšší štandard.

Business štandardná 1-lôžková izba – vybavenie: king size lôžko, denná pohovka, pracovný stôl s kreslom, minibar, klimatizácia, telefón, rádiobudík, LCD TV so satelitným príjmom, DSL prístup na internet kúpelňa so sprchou.

Business štandardná 2-lôžková izba – vybavenie: manželské lôžko alebo oddelené postele, pracovný stôl s kreslom, minibar, klimatizácia, telefón, rádiobudík, LCD TV so satelitným príjmom, DSL prístup na internet, kúpelňa so sprchou.

Superior exkluzívna1-lôžková izba – vybavenie: king size lôžko, denná pohovka, pracovný stôl s kreslom, minibar, klimatizácia, telefón, rádiobudík, LCD TV so satelitným príjmom, DSL prístup na internet kúpelňa so sprchou.

Superior exkluzívna 2-lôžková izba – vybavenie: manželské lôžko alebo oddelené postele, pracovný stôl s kreslom, minibar, klimatizácia, telefón, rádiobudík, LCD TV so satelitným príjmom DSL prístup na internet, kúpelňa s vaňou.

Exkluzívny Apartmán – vybavenie: spáľňa – manželské lôžko, pracovný stôl s kreslom, minibar, trezor, klimatizácia, telefón, rádiobudík, LCD TV so satelitným príjmom, DSL prístup na internet kúpelňa so sprchou. Obývacia izba – sedacia súprava 3+1+1, konferenčný stolík, klimatizácia, telefón LCD TV so satelitným príjmom WiFi prístup na internet.

Hotel impiq *** je ideálnym miestom pre organizovanie Vašich firemných konferencií, prezentácií a školení, prípadne súkromných akcií, sú variabilne riešené rokovacie priestory hotela IMPIQ. K dispozícii je veľká konferenčná sála s kapacitou 60 miest, variabilne členiteľná na 2 menšie sály s kapacitou 20 a 40 miest. Pre menšie rokovania je vhodný salónik pre 5 osôb. Vybavenie najmodernejšou audiovizuálnou technikou a diskrétna starostlivosť personálu počas konferencie, prispeje k bezprostrednému a úspešnému priebehu Vašej akcie. Náš profesionálny tím Vás s radosťou podporí pri plánovaní Vašej ďalšej konferencie.

V hoteli je pre klientov Gastro:

Raňajkový bufet, ktorý ponúka výdatné a zdravé raňajky – od cerálií a čerstvého ovocia a zeleniny cez pestrú paletu syrov a údenín po teplé pokrmy.

Lobby bar – ideálne miesto pre odpočinok pri ideálnom nápoji. Pestrý sortiment nápojov, príjemná hudba, pohodlné posedenie.

Reštaurácia – kľudná atmosféra pre obed či večeru s obchodným partnerom počas konferencie ale pri slávnostnej príležitosti. Kapacita 45 miest.

IMPIQ Golf Zone je súčasťou areálu hotela IMPIQ. Na ploche 1.000 m2sa nachádza driving range s troma odpaliskami, 2 dvojjamkovéputting greeny a bunker. Golf zone je ideálnym miestom pre tréning odpalov, chipingu i puttovania ako pre začínajúcich adeptov golfu (absolventi úvodného kurzu s profesionálnym trénerom), tak i pre registrovaných hráčov golfu (držiteľov zelenej karty).

Trnava ponúka okrem historických pamiatok aj využitie pravidelných kultúrnych podujatí ako sú: Dobrofest, Tradičný trnavský jarmok, Trnavská brána – medzinárodný folklórny festival, Trnavské kultúrne leto, Trnavské organové dni, Festival Lumen – medzinárodný festival gospelovej hudby, divadelný festival DIV, Gavranfest – divadelný festival, Noc v kine, Improliga a iné.

Cenník

Business štandardná 1-lôžková izba – 89 EUR/izba/noc  Víkend(piatok-nedeľa) cena 64 EUR/izba/noc

Business štandardná 2-lôžková izba – 94 EUR/izba/noc  Víkend(piatok-nedeľa) cena 69 EUR/izba/noc

Superior exkluzívna1-lôžková izba – 99 EUR/izba/noc  Víkend(piatok-nedeľa) cena 74 EUR/izba/noc

Superior exkluzívna 2-lôžková izba – 104 EUR/izba/noc  Víkend(piatok-nedeľa) cena 79 EUR/izba/noc

Exkluzívny Apartmán – 119 EUR/izba/noc  Víkend(piatok-nedeľa) cena 94 EUR/izba/noc

V cene ubytovanie sú raňajky formou bufetu, pripojenie na internet v lobby bare a reštaurácii, parkovanie na monitorovanom hotelovom parkovisku.

V cene ubytovania nie je zahrnutý miestny poplatok za ubytovanie vo výške 0,66 €. Všetky ceny sú uvádzané s 20% DPH.

Rezervácia

Doprava a spoje MHD:

Autobus, Osobné Auto

GPS súradnice:

GPS: 48.371182, 17.591716

Foto ubytovanie:

Verzia pre tlač Verzia pre tlač

Comments are closed.