Ubytovňa Santé Šoporňa

Ponúkame ubytovanie pre turistov, robotníkov a obchodných cestujúcich. Ubytovňa je po komplexnej rekonštrukcii, uzavretý parkovací dvor. Na prízemí sa nachádzajú 2-posteľové izby a spoločné sprchy a toalety zvlášť pre mužov a ženy. Na poschodí sú bunky, každú tvoria 2 izby (3-4 lôžkové) so spoločnou sprchou a WC. Spoločná kuchyňa a spoločenská miestnosť. Zariadené novým nábytkom. Maximálna kapacita je až 95 osôb.

Umiestnenie: Na konci obce Šoporňa, z diaľnice Nitra – Trnava smerom do Šale.

Galanta (aquapark Galandia) 18 km, Šaľa 12 km, Trnava 25 km, Nitra 25 km (diaľnica), Sereď 8 km, Sládkovičovo 20 km. Do všetkých týchto miest je denne priame autobusové spojenie z obce!

Vodné dielo Kráľova nad Váhom (rybolov, kúpanie, vodné športy) – 1 km. Rekondičné sanatórium (bazén, masáže, sauny, tenisové kurty) – cca 800 m . Termálne kúpaliská Diakovce a Horné Saliby (s celoročnou prevádzkou) – 15 km, Vincov les kúpalisko – 20 km.

Šoporňa je obec na Slovensku v okrese Galanta. Pri cestovaní po autostráde z Bratislavy do Nitry je viditeľná za Sereďou po pravej strane. Obec sa nachádza na úrodnej rovine, leží na ľavom brehu rieky Váh, na ktorej je pri obci vybudované vodné dielo Kráľová.

Cenník

od 1-2 nocí 9 EUR os/noc    od 3-5 nocí 8 EUR os/noc    od 6-9 nocí 7 EUR os/noc    od 10 nocí 6 EUR os/noc
Ceny platia celoročne, nepripláca sa už žiadny príplatok. Všetky ceny sú uvádzané s 20% DPH.

Rezervácia

Doprava a spoje MHD:

Autobus č. , Osobné auto

GPS súradnice:

GPS: 48.245857, 17.826601

Foto ubytovanie:

Verzia pre tlač Verzia pre tlač

Comments are closed.