Ubytovanie

V súčasnosti disponujeme ubytovacími kapacitami najmä v západoslovenských mestách. Naši klienti majú na výber z ubytovní, hotelov, či privátov v rámci miest:

Bratislava
V hlavnom meste SR  je k dispozícii šesť zmluvných zariadení, a to: ubytovňa Bratislava a Hotel Prim priamo v priemyselnej zóne mesta, ubytovňa Plus v mestskej časti Ružinov – Trnávka a dvojhviezdičkový hotel Plus. V mestkej časti Dúbravka dvojizbové byty. Ubytovňa Devínska Nová Ves MB v blízkosti automobilky Volkswagen.

Trnava
V Trnave je možné využívať ubytovacie kapacity v rodinných domoch na Jasnej, Kozáckej, Strednej alebo Zelenej ulici.

Nitra
Ubytovňa Nitra bola zrenovovaná, a tak poskytuje klientom vyšší štandard ubytovania (práčovňa, sušiareň, kuchynka na každom poschodí, ktorá je vybavená mikrovlnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou).

Košice
Ubytovňa Košice CB ponúka klasické ubytovanie bunkovým systémom. V ponuke nájdete aj vyšší štandard ubytovania v apartmánoch. Nechýba káblová televízia na izbe a vysokorýchlostný internet.

Žilina
Ubytovňa Žilina poskytuje nocľah v jedno- až štvorlôžkových izbách, z ktorých každá je vybavená samostatným WC, sprchou, dokonca aj LCD televízorom.

Trenčín
Ubytovňa Trenčín UVM ponúka lacné ubytovanie pre robotníkov a študentov. Pre svoju polohu je vhodná na ubytovanie aj pre dlhodobých klientov. Na každej izbe sa môžete pripojiť na internet a pozrieť si TV.

Banská Bystrica
Ubytovňa Banská Bystrica UVM sa nachádza na východnom okraji Banskej Bystrice, neďaleko lyžiarských a turistických stredísk Šachtičky, Selce, Malachov, Králiky, Turecká a Donovaly. Ubytovanie ponúka v 1/2/3/4-ložkových izbách v rôznych štandardoch.

Sereď
V Seredi sa dá ubytovať v rodinnom dome s parkovacími miestami priamo na pozemku v blízkosti ubytovne.

Malženice
Zmluvným zariadením, v tejto len pár kilometrov od Trnavy vzdialenej obci, je kapacitne menšia ubytovňa Faraón.

Brestovany
Táto obec v okrese Trnava ponúka pre našich klientov možnosť bývania tak v rodinnom dome, ako aj ubytovni, nachádzajúcej sa na Staničnej ulici.

Jaslovské Bohunice
Novovybudované ubytovacie zariadenie v meste Jaslovské Bohunice je bunkového charakteru, avšak každá izba poskytuje ubytovaným klientom wifi pripojenie na internet, TV a vlastnú chladničku.

Šoporňa
Nachádza sa tu zrekonštruovaná ubytovňa Santé s možnosťou parkovacieho miesta priamo vo dvore, spoločenskou miestnosťou a spoločnou kuchyňou.

V blízkej budúcnosti sa chystáme rozšíriť ponuku Ubytovanievmeste.sk aj o mestá na strednom a východnom Slovensku v závislosti od toho, čo budú naši klienti vyžadovať.  Našu ponuku tvoríme aj na základe vašich požiadaviek na ubytovací štandard, polohu a v neposlednom rade aj na cenu za lôžko. Je pre nás samozrejmosťou, že ponúkame výlučne overené a kvalitne zariadené ubytovacie kapacity. Svedčia o tom aj referencie spokojných zákazníkov, ktoré si môžete prečítať priamo na webovej stránke Ubytovanievmeste.sk.

Ak nenájdete medzi nami ponúkanými hotelmi, penziónmi, privátmi a ubytovňami to, čo by ste potrebovali, stačí nás len kontaktovať buď telefonicky alebo emailom. My sa pokúsime nájsť pre vás to najlepšie riešenie. Prvoradá je pre nás spokojnosť našich klientov. Jej zárukou je ponuka, tvorená na základe dlhoročných skúsenosti na trhu v oblasti sprostredkovania prenájmu nehnuteľností.

Comments are closed.