Penzión Trnava UVM

Ponúkame ubytovanie pre turistov, obchodných cestujúcich, študentov. Penzión sa nachádza v tichom prostredí v Trnave – miestnej štvrti Modranka, v blízkosti centra a podnikov Peugeot, Jons Manville, Samsung – Voderady. Ubytovanie ponúka v 2/3/4-ložkových izbách v štandarde *. Štandard ubytovania využijú nároční klienti ako aj turisti, manželské páry a študenti. Penzión Trnava UVM disponuje 4x trojlôžková izba a 1x štvorlôžková izba. Trojlôžkové izby bežne klienti využívajú ako dvojlôžkové bez príplatku. Maximálna kapacita penziónu je 16 lôžok. Budova penziónu je zateplená a všetky izby majú plastové okná.

Ubytovanie je riešené v samostatných izbách s vlastnou kúpeľňou a wc. Každá izba má televízor s príjmom 50 kanálov, Wifi nonstop internet a klimatizáciu. V penzióne sa nachádza kuchyňa, ktorá je kompletne zariadená: chladnička, mikrovlnná rúra, sporák, kuchynské riady a pod..

Penzión Trnava UVM
– ponúka aj upratovací servis v cene ubytovania.

Stravovanie: V blízkosti sa nachádzajú reštaurácie, ktoré ponúkajú teplú a studenú stravu. Na výber mate aj rôzne šaláty ale aj obedové menu už od 3 EUR.

Potraviny: sú vzdialené asi 300 m od penziónu.

Nákupné centrum: Zábavno-obchodné centrum MAX Trnava je vzialené 10 min autom.

Parkovanie: pre osobné autá v uzavretom dvore zdarma.

Do centra mesta je to len 10 minút kľudnou chôdzou, hlavná stanica len 6 minút. Neďaleko je Trnavská univerzita v Trnave a Fakultná nemocnica Trnava a vojenský cintorín.

Trnava a jej bohatá história mesta zanechala výrazné stopy – množstvo architektonických a kultúrnych pamiatok. Prechádzka historickým centrom, ktoré tvorí mestskú pamiatkovú rezerváciu, poskytuje možnosť zoznámiť sa s pozoruhodným architektonickým súborom, ktorý sa tu formoval niekoľko storočí.

Cenník

Izba s TV a klimatizáciou 2/3/4-lôžová izba
1-2 noci 18,33 EUR os/noc   3-viac nocí 14,70 EUR os/noc

V cene ubytovania je zahrnutý miestny poplatok za ubytovanie vo výške 0,33 €. Všetky ceny sú uvádzané s 20% DPH.

Rezervácia

Doprava a spoje MHD:

Autobus, Osobné auto

GPS súradnice:

GPS: 48.347912, 17.610872

Foto ubytovanie:

Verzia pre tlač Verzia pre tlač

Comments are closed.