Ubytovňa Trnava UVM

Ponúkame ubytovanie pre turistov, obchodných cestujúcich, robotníkov a študentov. Ubytovňa sa nachádza v tichej lokalite Trnavy. Ubytovanie ponúka v 2/3/4-ložkových izbách v rôznych štandardoch. Štandard ubytovania využijú nároční klienti ako aj turisti, robotníci a študenti. Ubytovňa Trnava UVM disponuje 7x štvorlôžková izba, 4x trojlôžková izba, 6x dvojlôžková izba. Maximálna kapacita je 52 lôžok. Budova ubytovne je zateplená a všetky izby majú plastové okná.

Ubytovanie je riešené v samostatných izbách s vlastnou kúpeľňou a wc, alebo spoločnou. Každá izba má LCD televízor s príjmom 50 kanálov, Wifi nonstop internet, chladničku a varnú kanvicu.  Izby s vlastnou kúpeľnou sú hotelového standardu. Izby so spoločnou kúpeľňou sú aj podkrovného typu, ktoré ponúkajú súkromie. V ubytovni sa nachádza kuchyňa, v ktorej klient môže využiť varnú dosku alebo mikrovlnnú rúru na ohrev jedla.

Ubytovňa Trnava UVM
–  ponúka aj upratovací servis v cene ubytovania. Za nízky poplatok je možné využiť aj pranie bielizne v automatickej práčke.

Stravovanie: V blízkosti sa nachádzajú reštaurácie, ktoré ponúkajú teplú a studenú stravu. Na výber mate aj rôzne šaláty ale aj obedové menu už od 3,30 EUR.

Potraviny: Billa sú vzdialené asi 3 min. od ubytovne.

Nákupné centrum: Zábavno-obchodné centrum MAX Trnava.

Parkovanie: pred ubytovňou zdarma.

Do centra mesta je to len 10 minút kľudnou chôdzou, hlavná stanica len 6 minút. Neďaleko je Trnavská univerzita v Trnave a Fakultná nemocnica Trnava a vojenský cintorín.

Trnava a jej bohatá história mesta zanechala výrazné stopy – množstvo architektonických a kultúrnych pamiatok. Prechádzka historickým centrom, ktoré tvorí mestskú pamiatkovú rezerváciu, poskytuje možnosť zoznámiť sa s pozoruhodným architektonickým súborom, ktorý sa tu formoval niekoľko storočí.

Cenník

Izba s vlastnou kúpeľňou 2/3/4-lôžová izba
1 noc 14 EUR os/noc   2-10 nocí 12 EUR os/noc   11-30 nocí 9 EUR os/noc   nad 30 nocí 7 EUR os/noc

Izba so spoločnou kúpeľňou 2/3/4-lôžová izba
1 noc 13 EUR os/noc   2-10 nocí 11 EUR os/noc   11-30 nocí 8 EUR os/noc   nad 30 nocí 6 EUR os/noc

V cene ubytovania je zahrnutý miestny poplatok za ubytovanie vo výške 2 €. Všetky ceny sú uvádzané s 20% DPH.

Rezervácia

Doprava a spoje MHD:

Autobus, Osobné auto

GPS súradnice:

GPS: 48.367025, 17.596077

Foto ubytovanie:

Verzia pre tlač Verzia pre tlač

Comments are closed.