Apartmány Bratislava Dúbravka

Ponúkame dlhodobé ubytovanie pre firmy, agentúry, jednotlivcov. Ubytovanie sa nachádza v tichej lokalite mestskej časti Dúbravka. Ubytovanie ponúkame v samostatných 2-lôžkových apartmánoch – garsónkach. Disponujeme 17x apartmán, 2x 2-izbový byt. Maximálna kapacita izieb je 40 lôžok. Všetky apartmány a byty majú aj balkón s krásnym výhľadom na les, alebo mestskú časť – Dúbravka. Budova v ktorej sa nachádzajú apartmány a byty je novostavba.

Ubytovanie je určené pre klientov ktorí hľadajú dlhodobý pobyt s vyšším štandardom.

Všetky apartmány – garsónky a byty sú zariadené nábytkom, chladničkou a plnohodnotnou kuchyňou. Každý byt, apartmán – garsónka má balkón.

K bytom a garsónkam ponúkame aj upratovací servis čo znamená, že každý pracovný deň sú upratané spoločné priestory a z bytov vynesené odpadky-smeti. Klient si može za nízky poplatok 3,50 EUR prať bielizeň na automatickej práčke, ktorá sa nachádza na recepcii.

Stravovanie: V blizkosti bytov sa nachádza reštaurácia, ktorá ponúka aj denné menu už od 6 EUR.

Potraviny: sú vzdialené asi 700 m od ubytovne.

Parkovanie: pred budovou zdarma.

Doprava: Zástavka MHD je vzdialená približne 350 m, z ktorej je dobrá dostupnosť aj do DNV-Volkswágen.

Relax a šport: V budove sa nachádza tenisový kurt s umelým povrchom Play-it, dva bedmintonové kurty a stolný tenis. Osviežiť sa a doplniť energiu si môžete v bowling bare, ktorý ponúka príjemné posedenie s pekným výhľadom na mestskú časť Dúbravka.

Dúbravka je mestská časť Bratislavy ležiaca na východnom úpätí Devínskej Kobyly. Neďaleko mestskej časti Dúbravka sa nachádza miestna časť Bory patriaca Lamaču, v nej Bory Mall a neďaleko je otvorený veľkoobchod METRO Cash & Carry Slovakia. Nedávno boli v časti Bory otvorené prevádzky obchodov Hornbach a Mercury Market.

Cenník

660 EUR apartmán/garsónka/mesiac
720 EUR 2-izbový byt/mesiac

Ubytovanie je určene pre dlhodobých klientov.
Všetky uvádzané ceny sú koncové.

Rezervácia

Doprava a spoje MHD:

Autobus č.26/27/83, Osobné auto

GPS súradnice:

GPS: 48.186935, 17.023905

Foto ubytovanie:

Verzia pre tlač Verzia pre tlač

Comments are closed.