Ubytovňa Devínska Nová Ves RD

Ponúkame ubytovanie pre zamestnancov firmy Volkswagen, robotníkov a študentov. Ubytovanie sa nachádza v obytnej časti DNV a v tichom prostredí – Devínska Nová Ves. V jej blízkosti v Devínskej Novej Vsi sa nachádza automobilka Volkswagen. Ubytovanie ponúka v 3 nehnuteľnostiach – rodinných domoch v 2/3/4/5-ložkových izbách v rôznych štandardoch. Štandard ubytovania využijú pracujúci zamestnanci automobilky, robotníci a študenti. Ubytovňa Devínska Nová Ves RD disponuje 1x päťlôžková izba, 6x štvorlôžková izba, 7x trojlôžková izba a 9x dvojlôžková izba. Maximálna kapacita je 68 lôžok. Budova ubytovne je zateplená a všetky izby majú plastové okná.

Ubytovanie je riešené ako samostatné izby. Niektoré izby sú riešené bunkovým systémom. Jedna bunka sa skladá z dvoch ubytovacích izieb. Každá bunka má vlastné sociálne zariadenie, plnohodnotnú kuchyňu s chladničkou a sporákom, v ktorej umožňujeme hosťovi prípravu a ohrev vlastného jedla, čo ocenia najmä dlhodobo ubytovaní hostia.

Ubytovňa Devínska Nová Ves RD
–  pre klientov poskytuje príjemné ubytovanie s TV na každej izbe a samozrejmosťou je vysokorýchlostný internet cez WiFi sieť.

Nákupné centrum a potraviny: TESCO a LIDL je vzialený asi 2 min autom od ubytovne.

Parkovanie: pred ubytovňou zdarma.

Doprava: Zástavka MHD je v blízkosti nehnuteľnosti, z ktorej je dobrá dostupnosť aj do DNV-Volkswágen.

Devínska Nová Ves nachádza sa tu automobilka Volkswagen Slovakia a.s., ťahúň priemyselnej výroby Slovenska. V blízkosti závodu VW až po bývalú tehelňu pribudli výrobné areály subdodávateľov Volkswagenu, aj ďalší výrobcovia.

Cenník

1-5 noci 12 EUR os/noc 6-14 nocí 10 EUR os/noc 15-30 nocí 7,60 EUR os/noc

nad 31 nocí 6,50 EUR os/noc

Všetky uvádzané ceny sú koncové.

Rezervácia

Doprava a spoje MHD:

Autobus č.20, 21, 28, 92, Osobné auto

GPS súradnice:

GPS: 48.—–, 17.—–

Foto ubytovanie:

Verzia pre tlač Verzia pre tlač

Comments are closed.