Ubytovňa Stupava

Ponúkame ubytovanie pre turistov, obchodných cestujúcich a robotníkov. Ubytovňa sa nachádza v tichom prostredí centra mesta Stupava. Ubytovanie ponúka v 2-ložkových izbách. Disponujeme 23x dvojlôžková izba. Maximálna kapacita je 46 lôžok. Budova ubytovne je zateplená a všetky izby majú plastové okná. Ubytovanie je vhodné na dlhodobé pobyty.

Ubytovanie je riešené formou samostatných dvolôžkových izieb. Každá izba má vlastné sociálne zariadnie samostantú kúpeľňu-sprchový kút, umývadlo a wc. Každá izba je vybavená chadničkou, TV a Wi-Fi pripojením na internet.

Ubytovňa Stupava ponúka aj upratovací servis čo znamená, že každý pracovný deň sú upratné spoločné priestory a každá izba má vynesené odpadky-smeti.

Stravovanie: V ubytovni sa nachádza aj varná dvojplatnička, na ktorej si môžete pripraviť teplé jedlá. V blízkosti sa nachádza reštaurácia ktorá ponúka denné menu už od 3 EUR.

Potraviny sú vzdialené 100 m od ubytovne. Pošta je vzdialená približne 80 m od ubytovne.

Parkovanie: pred ubytovňou zdarma.

Stupava je mesto ležiace na Slovensku v Bratislavskom kraji. Hraničí s malackou oblasťou, s ktorou ju spájajú úzke kultúrno-historické vzťahy. V mestskej časti Mást je rímskokatolícky Filiálny kostol sv. Šebastiána z roku 1701 a kaplnka Panny Márie Lurdskej z roku 1938. V katastri mesta sa nachádza časť prírodnej rezervácie Pod Pajštúnom.

Cenník

Dvojlôžková izba

1-3 noci 9,50 EUR os/noc   4-7 nocí 8 EUR os/noc   8-viac nocí Dohoda

Jednolôžková izba

1-3 noci 14,25 EUR os/noc   4-7 nocí 12 EUR os/noc   8-viac nocí Dohoda

V cene je zahrnutá daň za ubytovanie mestu vo výške 0,50 €/os/noc.Všetky ceny sú uvádzané s 20% DPH.

Rezervácia

Doprava a spoje MHD:

Autobus, Osobné auto

GPS súradnice:

GPS: 48.27253, 17.028474

Foto ubytovanie:

Verzia pre tlač Verzia pre tlač

Comments are closed.