Hotel Prim **

Hotel Prim** ponúka ubytovanie v čistých a útulných izbách s Wifi pripojením v 1-,2-,3- a 4-lôžkových hotelových izbách. Každá izba má vlastnú sprchu, WC, TV a chladničku.

Služby hotela radi využívajú obchodní cestujúci, firemní zamestnanci, cestovatelia i študenti. Hotel je obľúbeným zariadením aj pre pobyty turistických a tranzitných skupín.

Hotel sa nachádza hneď na vstupe do Bratislavy, v tesnej blízkosti nákupného centra Shopping Palace a rekreačného areálu Zlaté piesky.

Zariadenie má dobrú dostupnosť MHD, diaľnice D1 i obchvatu Bratislavy. K dispozícii je aj uzavreté parkovisko pre automobily a autobusy.

Ubytovanie je určené pre klientov ktorí hľadajú dlhodobý pobyt s vyšším štandardom.

V priestoroch Hotela Prim** sa nachádza reštaurácia s kapacitou 80 miest, ktorá poskytuje celodenné stravovanie hotelovým hosťom, ale aj ostatným návštevníkom.

Na požiadanie Vám môžeme zabezpečiť aj stravovanie pre skupiny a uzatvorenie časti reštaurácie len pre Vaše potreby (iba skupinové objednávky). Obedové menu ponúka už od 3,30 EUR.

Bratislava je bohatá na niekoľko prírodných a umelých vodných plôch, z ktorých prevažná väčšina slúži aj ako prírodné kúpaliská. Napríklad Štrkovecké jazero a Kuchajda v Ružinove, Vajnorské jazerá a Zlaté piesky pri diaľnici D1, Malý Draždiak a Veľký Draždiak v Petržalke, Rusovské a Čunovské jazero.

Cenník

Hotelová izba – 1 klient – dlhodobé ubytovanie

345 EUR 1os/izba/mesiac

Hotelová izba – 2 klienti – dlhodobé ubytovanie

448 EUR 2os/izba/mesiac

Ubytovanie je určene pre dlhodobých klientov.

K cenám sa pripočítava daň za ubytovanie v zmysle VZN č. 8/2016 vo výške 1,70 €/os/noc.
Všetky ceny sú uvádzané s 20% DPH.

Rezervácia

Doprava a spoje MHD:

Električka č.4, Autobus č.53

GPS súradnice:

GPS: 48.189787, 17.181701

Foto ubytovanie:

Verzia pre tlač Verzia pre tlač

Comments are closed.