Ubytovňa Dúbravka UVM

Ponúkame ubytovanie pre turistov, obchodných cestujúcich, robotníkov a študentov. Ubytovňa sa nachádza v tichom prostredí mestskej časti Dúbravka. Ubytovňa je vzdialená 5 km smer Karlova Ves, Dlhé diely a len 7 km od Devínskej Novej Vsi, kde sa nachádza automobilka Volkswagen.

Ubytovanie ponúka v 2/3/4/5-lôžkových izbách v rôznych štandardoch. Štandard ubytovania využijú nároční klienti ako aj turisti, robotníci a študenti.

Ubytovňa Dúbravka UVM ponúka ubytovanie na 2 poschodiach. Prvé poschodie disponuje 1x dvojlôžková izba, 3x trojlôžková izba, 1x päťlôžková izba. Druhé poschodie disponuje 1x dvojlôžková izba, 1x štvorlôžková izba. Maximálna kapacita je 22 lôžok. Budova ubytovne je zateplená a všetky izby majú kvalitné drevené okná.

Ubytovanie je riešené v samostatných izbách. Každé poschodie má vlastné sociálne zariadenie, plnohodnotnú veľkú kuchyňu s chladničkou a sporákom, mikrovlnnú rúru, v ktorej umožňujeme hosťovi prípravu a ohrev vlastného jedla, čo ocenia najmä dlhodobo ubytovaní hostia.

Ubytovňa Dúbravka UVM
– pre klientov poskytuje príjemné ubytovanie s TV na každej izbe a samozrejmosťou je vysokorýchlostný internet cez WiFi sieť.

Nákupné centrum a potraviny: TESCO, LIDL a BILLA sú vzdialené asi 4 min autom od ubytovne.

Parkovanie: pred ubytovňou zdarma.

Doprava: Zástavka MHD je vzdialená približne 50 m, z ktorej je dobrá dostupnosť na smer Karlova Ves, Dlhé diely, aj DNV-Volkswágen.

Dúbravka je mestská časť Bratislavy ležiaca na východnom úpätí Devínskej Kobyly. Súčasťou mestskej časti sú miestne časti Krčace, Záluhy a Podvornice. V mestských častiach Lamač, Dúbravka a Devínska Nová Ves sa stavá mestská časť Bory.

Cenník

2/3/4/5-lôžková izba
1-3 noci 11 EUR os/noc 4-10 nocí 9 EUR os/noc 11-30 nocí 7,50 EUR os/noc nad 31 nocí 5,50 EUR os/noc

2/3/4/5-lôžková izba – 1 klient na izbe
1-3 noci 16,50 EUR os/noc 4-10 nocí 13,50 EUR os/noc 11-30 nocí 11,50 EUR os/noc nad 31 nocí 7,80 EUR os/noc

V cene nie je zahrnutá daň za ubytovanie mestu vo výške 3€/os/noc. Všetky uvádzané ceny sú koncové.

Rezervácia

Doprava a spoje MHD:

Autobus č.27, 83, 84, Osobné auto

GPS súradnice:

GPS: 48.—–, 17.—–

Foto ubytovanie:

Verzia pre tlač Verzia pre tlač

Comments are closed.